Martohet Lori Hoxha

Publikuar tek: barometri, më 12:19 17-03-2018 Martohet Lori Hoxha

Lori Hoxha, trashegimtarja e Top Medias

Lori Hoxha martohet këtë verë e dasmën e saj do ta realizojë në liqenin e Komos në Itali.

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha prej kohësh është në një marrëdhënie me milionerin Vis Bajraktari e si duket tashmë kanë vendosur të martohen. Flitet se atmosfera festive do të zgjasë pothuajse një javë, nga ku do të ketë të ftuar të shumtë nga sfera publike. Është ky lajmi që po qarkullon, edhe pse akoma nuk kemi një konfirmim nga ana e çifti.

Na ngelet të presim detaje të tjera rreth dasmës së trashëgimtares së Top Medias dhe milionerit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016372919082642
array(1) { ["section"]=> string(26) "martohet-lori-hoxha-113564" }