Martohet zëdhënësja e FSHF-së? Bukuroshja zbulon detajet dhe bën pyetjen e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 12:47 13-05-2018 Martohet zëdhënësja e FSHF-së? Bukuroshja zbulon detajet dhe bën pyetjen e veçantë (FOTO) Jona Dervishi

Zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi njihet nga të gjithë për sharmin dhe pozitivitetin që të ofron dhe këtë gjë ajo e përcjell në çdo lëvizje që ajo bën.

Së fundmi, bukuroshja e FSHF-së ka postuar një foto në Instastory, në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me fustan të bardhë. Të gjithë do mendonim që Jona është martuar, por jo, realisht nuk është kështu.

Dervishi ka shpërndarë një foto e veshur si nuse, foto që përditohet nga një aplikacion i veçantë, që iu jep mundësinë të gjitha femrave të shohin si do të dukeshin nuse. Këtë gjë ka bërë dhe zëdhënësja e FSHF-së, foto të cilën e ka shpërndarë në InstaStory, ku shtron dhe një pyetje të veçantë. A më shkon nusllëku?

Dhe përgjigja masive ka qenë po, pasi sikurse mund ta shihni në foto është një “yll” pa u veshur me fustanin e bardhë, jo më që ta ketë të veshur këtë të fundit. 

32293386_1924400690938506_809969706051043328_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mancini zyrtarizon të hënën detyrën e re, merr në dorëzim kombëtaren italiane
Disiplina i 'masakroi', ja cili pritet të jetë vendimi i Flamurtarit »
Article Logic
Execution time: 0.0046749114990234
array(1) { ["section"]=> string(93) "martohet-zedhenesja-e-fshf-se-bukuroshja-zbulon-detajet-dhe-ben-pyetjen-e-vecante-foto-120588" }