Masakër në Mat, 3 të VRARË dhe 1 i PLAGOSUR

Publikuar tek: bomb-video, më 19:57 11-10-2018

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016823053359985
array(1) { ["section"]=> string(49) "masaker-ne-mat-3-te-vrare-dhe-1-i-plagosur-137470" }