Masakra e Selenicës, Policia e Vlorës kërkon ndihmë: Autori i rrezikshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 10-08-2018 Masakra e Selenicës, Policia e Vlorës kërkon ndihmë: Autori i rrezikshëm

Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e sa më të shpejtë të vendndodhjes së autorit të masakrës në fshatin Resulaj, në Selenicë të Vlorës.

Personat që kanë informacion të kontaktojnë në numrin e telefonit: 069 41 10 242

24-vjeçari Ridvan Zykaj është arratisur pasi vrau 8 pjesëtarë të fisit të tij. Ai është i armatosur dhe paraqet rrezikshmëri të lartë. Ridvan Zykaj dyshohet se vuan nga probleme mendore.

Njoftimi i Policisë:

Policia e Vlorës  kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt të vendndodhejs së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numurin 069 41 10 242 si dhe në munrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.

Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra në Vlorë, Polica jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Bëni kujdes se …
DETAJE RRËQETHËSE: Si i vrau një nga një 24-vjeçari burrat, gratë, e fëmijët e fisit të tij »
Article Logic
Execution time: 0.010609865188599
array(1) { ["section"]=> string(77) "masakra-e-selenices-policia-e-vlores-kerkon-ndihme-autori-i-rrezikshem-130740" }