Masakra në Vlorë, Polica jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Bëni kujdes se …

Publikuar tek: aktualitet, më 18:20 10-08-2018 Masakra në Vlorë, Polica jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Bëni kujdes se … Foto ilustruese

Para pak minutash në qytetin e Vlorës ka ndodhur një ngjarje e rëndë në të cilën kanë humbur jetën 8 persona.

Sipas policisë, 24 vjeçari Ridvan Zykaj, në fshatin Resulaj në zonën e Selenicës pas një konflikti ka qëlluar me armë drejt disa personave ku kanë mbetur të vdekur 8 persoan mes të cilëve dhe dy fëmijë.

24-vjeçari është arratisur nga vendi i ngjarjes dhe dyshohet se është fshehur në një shtëpi larg fshatit, ndërsa në ndjekje të tij është vënë policia, FNSH, Delta Force dhe RENEA të cilat kanë marrë urdhër të hapin zjarr në drejtim të tij.

Gjithashtu, Policia ka njofton gjithë qytetarët të bëjnë kujdes pasi autori është shumë i rrezikshëm.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021523952484131
array(1) { ["section"]=> string(87) "masakra-ne-vlore-polica-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-qytetaret-beni-kujdes-se-130739" }