Maskat 'godasin' në Fier, grabisin 10 mijë euro në një banesë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:07 13-01-2018 Maskat 'godasin' në Fier, grabisin 10 mijë euro në një banesë

Një banesë në qytetin e Fierit ka rënë pre e një grabitje në qytetin e Fierit.

Mësohet se persona të maskuar kanë hyrë në një banesë nga ku kanë grabitur 10 mijë euro dhe më shumë se 550 mijë lekë.

Bëhet me dije se grabitësit kanë hyrë në banesën e shtetasit me inicialet, K.M 56 vjeç.

Ndërkohë pas marrjes së denoncimit policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush janë deputetët me më shumë fjalime në Kuvend dhe ata që s'kanë folur fare! (LISTA ME EMRA- TABELAT)
Shpërthimi me tritol, drejtori i komanduar i policisë niset me urgjencë drejt Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.02160906791687
array(1) { ["section"]=> string(65) "maskat-godasin-ne-fier-grabisin-10-mije-euro-ne-nje-banese-106440" }