Matematika, dalin përgjigjet e sakta të testit të maturës (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:00 13-06-2018 Matematika, dalin përgjigjet e sakta të testit të maturës (Foto)

Janë publikuar përgjigjet e sakta të provimit të maturës në matematikë.

Testi kishte 25 pyetje, nga të cilat 13 kërkesa ishin me përgjigje alternative, që vlerësohet me nga 1 pikë secila, dhe 12 pyetje ishin me zhvillim.

Teza e testit të matematikës doli përpara provimit, për këtë arsye, ministrja Nikolla i bëri thirrje prokurorisë të hetojë.

zdsfwegwebg.jpg

asdfwerg3eg.jpg

sdgweg3g.jpg

dfdfgherh4rnj.jpg

gfwerge4gh3eh.jpg

zxvswbgrr4bh.jpg

xdgeth45h.jpg

dfg4r5th45h.jpg

dfgeh45hdf.jpg

dfgeh45hdf.jpg

dgfh4h - Copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çifti i prokurorëve Gashi-Gina ankohen në KPA për vendimin e Arta Markut
Shokët dhe shoqet e klasës prekin me fjalët për Xhuljetën (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.025547027587891
array(1) { ["section"]=> string(68) "matematika-dalin-pergjigjet-e-sakta-te-testit-te-matures-foto-124282" }