Matematika dhe letërsia, pikat e dobëta të Flori Mumajesit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:25 13-10-2015

Ndoshta e keni para shpesh herë të jetë aq patriot, madje disa herë është shfaqur edhe si nacionalist, sidmos kur bëhet fjalë për Kombëtaren, por këngëtari i hitit “Kuq e zi”, Flori Mumajesi nuk di t’i përgjigjet pyetjes sesa zanore ka alfabeti i gjuhës shqipe.

Në një intervistë për “Prive”, Flori ka deklaruar gjithashtu se nuk e di shumë mirë tabelën e shumëzimit.

Kantautori i njohur shqiptar u është përgjigjur edhe pyetjeve të tjera në 60 sekonda, për jetën personale apo karrierën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026895999908447
array(1) { ["section"]=> string(69) "matematika-dhe-letersia-pikat-e-dobeta-te-flori-mumajesit-video-23053" }