Mavraj shënon për të atin, ngre bluzën: Babi, të dua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:21 29-03-2015 Mavraj shënon për të atin, ngre bluzën: Babi, të dua Statusi i Mavraj shoqeruar me foton

Ajo që ndodhi pas fitores për lajmin e pavërtetë për babain e Mergim Mavrajt, duket se ka qenë një informacion i rremë, i përgënjeshtruar nga vetë golashënuesi kundër ndeshjes me Armeninë. 

Por në fakt, babai i tij nuk ka qenë mirë me shëndet. Mavraj, pas golit, ka ngritur bluzën e kombëtares dhe shfaqet kanatierja e tij me shënimin “Babi, të dua”. Fjalë të ndjera të futbollistit, që këtë gol e këtë fitore ia dedikon të atit.

“Një komb një ëndërr, shkruan Mavraj në facebook. Se pas vështirësisë, vjen lehtësimi i dyfishtë. Shqipëri – Armeni 2:1” shkruan Mavraj në profilin e vet.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027374982833862
array(1) { ["section"]=> string(54) "mavraj-shenon-per-te-atin-ngre-bluzen-babi-te-dua-7288" }