Mazhoranca kërkon shtyrje afatesh, Basha "kërcënon" KQZ nga çadra, "befason" Denar Biba me reagimin e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:03 20-04-2017 Mazhoranca kërkon shtyrje afatesh, Basha

Situata politike në vend është mjaft e tensionuar, PS dhe LSI i kërkojnë KQZ shtyrje të afatit zyrtar për regjistrimin e koalicioneve nga ana tjetër Basha bën paralajmërime të “frikshme” nga çadra për protesta masive.

Ndërsa Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba ka zgjedhur të reagojë ma anë të një postimi në facebook me të cilin ka terhequr vëmendje.

Ne foton që ka postuar Biba shihet nga njëra anë kërkesa e PS dhe LSI, në anën tjetër kërkesa e PD ndërsa Biba vetë qëndron mes tyre. Fotoja tregon sikur ai ka zgjatur dorën të marë kërkesën e bërë nga mazhoranca.

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023860931396484
array(1) { ["section"]=> string(105) "mazhoranca-kerkon-shtyrje-afatesh-basha-kercenon-kqz-nga-cadra-befason-denar-biba-me-reagimin-e-tij-75854" }