Mbërrijnë kutitë e para në Pallatin e Sportit në Korçë, qytetarët presin t’u lexohet verdikti

Publikuar tek: politike, më 19:25 21-06-2015 Mbërrijnë kutitë e para në Pallatin e Sportit në Korçë, qytetarët presin t’u lexohet verdikti Kutite e para mberrijne ne qendren e grumbullimit

Kanë mbërritur kutitë e para në Pallatin e Sportit në Korçë ku është vendosur dhe vendi i grumbullimit të tyre.

Qytetarët po presin me qetësi që të nisë numërimi dhe të lexohet fverdikti i tyre, ndërsa mësohet se grupet e numërimit janë gati. Në Korçë kandidon Sotiraq Filo nga e majta dhe Gjergji Mero për të djathtën dhe duhet thënë se procesi i votimit në këtë qytet ka kaluar pa incidente.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kreshnik Spahiu e konsideron fitore të tijën: Na dëgjuan shqiptarët, bojkotuan
Kosova: Përpjekje jo të vogëla për manipulim, të dhënat paraprake flasin për fitoren tonë »
Article Logic
Execution time: 0.27142286300659
array(1) { ["section"]=> string(98) "mberrijne-kutite-e-para-ne-pallatin-e-sportit-ne-korce-qytetaret-presin-t-u-lexohet-verdikti-14261" }