Mbërrijnë makinat Ferrari në bllok, enkas për Alketa Vejsiun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 25-06-2015 Mbërrijnë makinat Ferrari në bllok, enkas për Alketa Vejsiun

Këto makinat flakë të kuqe i njihni që të gjithë... Janë Ferrari dhe sapo kanë mbërritur në zonën e bllokut.

Makinat Ferrari kanë ardhur posaçërisht për eventin e organizuar nga Alketa Vejsiu e cila duket mjaft entuziaste për faktin që Ferrarit shkojnë kaq shumë me karakterin e festës.

“Mbërriten ca Ferrari në bllok për eventin e mbrëmjes sonte, siç i shkon karakterit të festes! Eventi 360• organizuar nga @class_by_alketavejsiu team!@[email protected]_optika grand [email protected]_bureau_coffee", shkruan moderatorja me hashtag në rrjetin social.

Më i kuq dhe luksoz se sot, blloku s’mund të bëhej!!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026051998138428
array(1) { ["section"]=> string(65) "mberrijne-makinat-ferrari-ne-bllok-enkas-per-alketa-vejsiun-14643" }