Mbërrin trajneri i ri i kombëtares shqiptare në aeroportin e Rinasit

Publikuar tek: sport, më 22:54 18-07-2017 Mbërrin trajneri i ri i kombëtares shqiptare në aeroportin e Rinasit

Kristian Panuçi, është trajneri i ri i kombëtares shqiptare, tashmë është zyrtare.

FSHF, ka zyrtarizuar se Panuçi do të jetë pasuesi i De Biasit në stolin e Kombëtares kuq e zi. Kristian Panuçi ditën e nesërme do të prezantohet në konferencë për shtyp me presidentin e federatës Armando Duka. 

Ndërkohë vetëm pak  minuta më parë Panuçi ka mbërritur në Rinas ku është pritur nga zyrtarët e FSHF.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandaloze, ky është stadiumi ku do të luhet ndeshja Maqedoni-Shqipëri (FOTO)
Fjalët e para të Panuçit në “shqip”: Ja pse i thashë po Shqipërisë, De Biasi dhe e ardhmja e skuadrës kuqezi »
Article Logic
Execution time: 0.020771026611328
array(1) { ["section"]=> string(74) "mberrin-trajneri-i-ri-i-kombetares-shqiptare-ne-aeroportin-e-rinasit-86592" }