Mbesa e ish-kryeministrit Berisha dëshiron një luan si kafshë shtëpiake

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 14-06-2015 Mbesa e ish-kryeministrit Berisha dëshiron një luan si kafshë shtëpiake

Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, ka zbuluar se nuk është e vetmja që dëshiron një LUAN si kafshë shtëpiake.

Dëshirën për të patur mbretin e xhunglës si kafshë shtëpiake, Dasara e ka shprehur në profilin e saj në Facebook duke iu referuar historisë së aktores amerikane Melanie Griffith, e cila ka mbajtur një luan në shtëpinë e saj gjatë adoleshencës, por jo pa pasoja pasi Griffith dhe vëllai i saj janë sulmuar shumë herë nga macja gjigande.

“Mesa duket nuk jam e vetmja që dua një luan si kafshë shtëpiake”, shkruan Dasara Malltezi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1174259185791
array(1) { ["section"]=> string(77) "mbesa-e-ish-kryeministrit-berisha-deshiron-nje-luan-si-kafshe-shtepiake-13557" }