MBILDHET TASK-FORCA në Shkodër: 50 të arrestuar, 26 në kërkim, 2240 kontrolle, 170 grupe në terren

Publikuar tek: aktualitet, më 16:35 13-03-2018 MBILDHET TASK-FORCA në Shkodër: 50 të arrestuar, 26 në kërkim, 2240 kontrolle, 170 grupe në terren Foto nga mbledhja e task-forcës në Shkodër

Mblidhet në Shkodër Task Forca e posaçme, për të raportuar mbi situatën e asgjësimit të drogës në zonat malore.

Sipas raportimeve të “kokave të policisë”, u arrestuan 50 persona, u shpallën në kerkim 26 të tjerë e u bënë 2240 kontrolle ne banesa të pabanuara. Gjithashtu bëhet me dije se janë 170 grupe kontrolli në terren.

Krerët e policisë shprehen se viti 2016 arriti kalimin e masivizimit në disa zona, ndërsa viti 2017 ishte viti më i suksesshëm. Sipas ish drejtuesit të policisë së Shkodrës Gjovalin Loka , prefektit të qarkut Çesk Millja e drejtorit të policisë Vehbi Bushati, Shkodra duhet zhdukur nga harta e kultivimit të kanabisit.

Prokurorja e Shkodrës nga ana e saj tha se ështe e vendosur në luften kundër kultivimit të kanabisit e që duhet bashkepunimi i komunitetit dhe kryetarëve të fshatrave. polici_5.jpg

polici_3.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrymë elektrike dhe lëndë plasëse, po shkatërrohen gjallesat ujore! Denoncon Intelektuali
Pezullohet DREJTORI i rëndësishëm në Durrës: Çfarë zbuloi Prokuroria (HETIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.020426034927368
array(1) { ["section"]=> string(101) "mbildhet-task-forca-ne-shkoder-50-te-arrestuar-26-ne-kerkim-2240-kontrolle-170-grupe-ne-terren-113130" }