Mbledhja e qeverisë sot në Vlorë, Rama sposton një pjesë të axhendës, ç’ka ndodhur

Publikuar tek: politike, më 08:50 13-10-2017 Mbledhja e qeverisë sot në Vlorë, Rama sposton një pjesë të axhendës, ç’ka ndodhur

Ditën e sotme kryeministri Rama ka planifikuar që të mbajë mbledhjen e qeverisë me 13 ministrat e tij në qytetin e Vlorës.

Po ashtu, ditën e djeshme u zbardh edhe axhenda e takimit dyditor në qytetin bregdetar, por seanca e shoqëruar dje me tension prej deputetëve të Partisë Demokratike bëri që Ruçi të shtyjë punimet për mëngjesin e sotëm.

Në këto kushte, Rama ka shtyrë një pjesë të axhendës së parashikuar, pasi punimet në parlament sot nisën në orën 08.30 sic u vendos dje nga kryeparlamentari Ruçi.

Sipas kësaj axhende kreu i qeverisë do të zhvillojë një vizitë në parkun arkeologjik të Orikumit. Në këtë vizitë Rama do të shoqërohet edhe nga ministrat Kumbaro, Gjiknuri dhe kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndarja nga jeta e Dritan Priftit, Kuvendi mban një minutë heshtje
Hipotekat kërkojnë 26 drejtorë, Rama ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë aplikuesit »
Article Logic
Execution time: 0.061870098114014
array(1) { ["section"]=> string(86) "mbledhja-e-qeverise-sot-ne-vlore-rama-sposton-nje-pjese-te-axhendes-c-ka-ndodhur-95722" }