Mblesëria që lindi nga çifti i njohur i Big Brother, historia e dashurisë për ish-banoren që nuk e paskemi ditur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 14-02-2018 Mblesëria që lindi nga çifti i njohur i Big Brother, historia e dashurisë për ish-banoren që nuk e paskemi ditur

Nga reality show Big Brother janë bërë 9 edicione. Ndërsa vitet kalojnë vetëm një pjesë e vogël e ish-banorëve mbetet pjesë e ekranit shumë prej tyre harrohen shpejt.

Ndërsa Jona Kalemaj, finalistja e ‘Big Brother 7’, edhe pse i shkoi deri në fund kësaj aventure, nuk ia doli të fitonte 100 milionët.  E ftuar së fundmi në “Padite në Top Channel”, Jona ka rrëfyerv se si Big Brother i ndryshoi jetën dehe pse në fillim nuk e kishin mbështetur pjesmarrejn e saj në reality show.

Gjatë intervistë ajo bëri të ditur se nga Big Brother ajo arriti tw njihej me bashkëshortin e saj. Ndërsa shkak për këtë njohje ishte bërë Fatjoni dhe Matilda një nga çiftet më luftarake të “Big Brother 7”.

Bashkëshorti kishte qenë fansi i Jonës, ndërsa pas mbarimit të edicionit Fatjoni dhe Matilda i prezantuan Jonës kushëririn e tyre. Pas këtij takimi erdhën dhe shumë të tjerë deri sa lidhja u konsoliduadhe ata kanë tashmë 2 vajza.

“Mora gjithçka kam dashur nga Big Brother, përveç 100 milionëshit…” – thotë ajo krenare për aventurën e saj, e cila, më shumë se gjithçka tjetër, i dhuroi dashurinë e jetës dhe pas saj edhe dy engjëjt që ia ndriçojnë ditët”, u shpeh Jona.

4444444.PNG

 

11111.PNG

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyra e kryebashkiakes së LSI mbushet plot me lule, ndan me të gjithë gëzimin e madh (FOTO)
Xhensila Myrtezaj ‘arratiset’ nga Shqipëria për Shën Valentin, ja ku po e kalon ditën e të dashuruarve (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021188974380493
array(1) { ["section"]=> string(118) "mbleseria-qe-lindi-nga-cifti-i-njohur-i-big-brother-historia-e-dashurise-per-ish-banoren-qe-nuk-e-paskemi-ditur-110196" }