Mblidhen protestuesit e parë te Kryeministria, por shikoni ç’bën kjo grua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:01 27-01-2018 Mblidhen protestuesit e parë te Kryeministria, por shikoni ç’bën kjo grua

Kanë nisur të mblidhen protestuesit e parë të opozitës përpara Kryeministrisë.

E ndërsa protestuesit mbajnë në duar pankarta për “narkoshtetin”, kjo grua ka tjetër hall: do të sigurojë bukën e gojës dhe ka dalë të shesë fare.

Zonja, ka zgjedhur pikërisht këtë vend duke shpresuar se sot së paku do shesë disa qese më shumë...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protestuesit me portretin e Ardit Gjoklajt, revoltohet gazetari: Po të kishte k*** ky gjytyrym milet...
Ja kush është aktivisti i PS që i bashkohet sot protestës së opozitës »
Article Logic
Execution time: 0.018445014953613
array(1) { ["section"]=> string(79) "mblidhen-protestuesit-e-pare-te-kryeministria-por-shikoni-c-ben-kjo-grua-108114" }