'Mbretëresha e Instagramit' mbyllet në rehabilitim, probleme me shëndetin mendor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:41 14-10-2016 'Mbretëresha e Instagramit' mbyllet në rehabilitim, probleme me shëndetin mendor

Selena Gomez në rehabilitim, nuk incizon për momentin, nuk dihet kur do t'i kthehet muzikës.

Më 30 gusht ajo anuloi koncertet e saj "Revival", në mënyrë që të gjente kohë për t'u përqendruar në menaxhimin e "ankthit, sulmeve të panikut dhe depresionit''.

Dhe, këtë të mërkurë, "UsËeekly" ka pohuar se Selena Gomez, 24 vjeçe, po qëndron në rehabilitim jashtë Neshvill, Tenesi, ku edhe është duke marrë trajtimin e duhur. Ajo mund të shkojë në secilin vend të errët', ka thënë një burim për revistën.

'Ky pushim është që të përqendrohet në shëndetin mendor'. Këngëtarja dhe aktorja edhe gjatë vitit 2014 ishte në rehabilitim, pasi që ishte diagnostikuar me sëmundje autoimune. "UsËeekly" raporton po ashtu se Selena ka ndaluar me punën për ndonjë këngë të re.

selena3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10405302047729
array(1) { ["section"]=> string(83) "mbreteresha-e-instagramit-mbyllet-ne-rehabilitim-probleme-me-shendetin-mendor-56108" }