Mbreti i Instagramit godet sërish, me vajzat nudo drejt Vegasit për fundjavë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:15 11-07-2015 Mbreti i Instagramit godet sërish, me vajzat nudo drejt Vegasit për fundjavë Mbreti i Instagramit duke zbritur me femrat e tij ne Vegas

I konsideruar si Mbret i Instagramit, Dan Bilzerian godet sërish. Ai është një miliarder dhe paratë e tij i shfrytëzon për festa të shfrenuara. 

Dhe të gjitha fotot që bën i hedh direkt në Instagram, ku e ndjekin shumë fansa. Kjo është një foto e hedhur ditën e djeshme prej tij, ndërsa ka marrë një avion privat dhe sapo është ulur në Las Vegas. Dhe gjithë fundjavën do ta kalojë aty.

Femrat që e shoqërojnë në të shumtën e rasteve janë gjysëm nudo, ose nudo. Dhe këtu, vajzat që zbresin nga avioni, janë gjysëm nudo.

Dhe siç thotë dhe vetë miliarderi, festat e tij nuk do të mbarojnë asnjëherë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027944087982178
array(1) { ["section"]=> string(81) "mbreti-i-instagramit-godet-serish-me-vajzat-nudo-drejt-vegasit-per-fundjave-15926" }