A është me të vërtetë Getoar “Mbreti i Mbretërve”?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 13-07-2016 A është me të vërtetë Getoar “Mbreti i Mbretërve”?

Reperi, Getoar Selimi , e njeh veten dhe si “ma i madhi në vend”.  

Ai ka postuar në Instagram një foto me një kurorë në kokë, të ngjashme me atë të një mbreti ku shkruhet “ Mbreti i Mbretërve”.  A e meriton reperi një pseudonim të tillë? Reperi nuk ka shpjeguar arsyet se përse e cilëson veten si "Mbret të Mbretërve". 

getora_relimi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023871898651123
array(1) { ["section"]=> string(44) "mbreti-i-mbreterve-getoar-vjen-ndryshe-46473" }