“Mbreti i saj” ka ditëlindjen, Angela Martini ja feston siç i ka hije (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 07-02-2018 “Mbreti i saj” ka ditëlindjen, Angela Martini ja feston siç i ka hije (Foto)

Modelja Angela Martini së fundmi është përfolur shumë mediatikisht lidhur me jetën e saj luksoze.

Pas martesës me biznesmenin bukuroshja duket se është shndërrur në një “ Paris Hilton” të dytë. Jo më larg se dje ajo i vuri vulën këtij epiteti.

Angela sonte ka festuar ditëlindjen e ”mbretit të saj”, siç e quan ajo. Bëhet fjalë për qenushin fatlum të modeles shqiptare i cili ka festuar ditëlindjen e tij të parë. Bukuroshja nuk e ka humbur kurrsesi rasti për t’ja festuar dhe sigurisht për ta ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Screenshot_20.jpg

Screenshot_21.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blero në hetim nga Prokuroria, ç’po ndodh me këngëtarin?
Lorik Cana nuk mban dot lotët, shpërthen në të qara “live” në emison (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.018837213516235
array(1) { ["section"]=> string(78) "mbreti-i-saj-ka-ditelindjen-angela-martini-ja-feston-sic-i-ka-hije-foto-109501" }