Mbrojtësi i kombëtares shqiptare në qendër të vëmendjes së klubeve turke dhe zviceriane

Publikuar tek: sport, më 20:41 11-01-2018 Mbrojtësi i kombëtares shqiptare në qendër të vëmendjes së klubeve turke dhe zviceriane

Naser Aliji në 6 muaj ishte pa një klub, pasi nuk mundi dot të siguronte një kontratë me një skuadër gjatë merkatos së verës.

Por duket se vetëm kaq do të zgjasë koha e Alijit pa skuadër, pasi futbollisti i kombëtares shqiptare është vënë në qendër të vëmendjes së disa klubeve turke.

Dy më të interesuarat janë paraqitur Basakserhiri dhe Trabzonspori.

Ende nuk flitet për shifra, por besohet se më shumë mundësi Aliji do të kalojë në Turqi gjatë kësaj merkato.

Më herët ishte folur edhe për një interesim nga disa klube zvicerane për të marrë shërbimet e mbrojtësit, por nuk ka pasur asgjë konkrete.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e ish-zv.ministrit për Bashkim Finon: Ç’lidhje ka me topin ky tipi përveç ngjashmërisë
Kandidimi i Bashkim Finos për kreun e FSHF, flet Armando Duka: E shikoj pozitive... »
Article Logic
Execution time: 0.004612922668457
array(1) { ["section"]=> string(94) "mbrojtesi-i-kombetares-shqiptare-ne-qender-te-vemendjes-se-klubeve-turke-dhe-zviceriane-106237" }