Mbrojtësi i njohur i Interit dëgjon në makinë “Kuq e Zi”, shihni kush ia sugjeroi (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:40 25-02-2016

Mbrojtësi kolumbian i Interit, Jeison Murillo ka mësuar edhe pak nga muzika shqiptare. Është shoku i tij skuadrës, shqiptari Rey Manaj ai që e ka njohur Murillo-n me këngën “Kuq e Zi” të kënduar nga Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi.

Siç duket edhe nga video, dy futbollistët zikaltër dëgjojnë në volum të lartë këngën shqiptare dhe përveç Manajt edhe Murillo mesa duket ka filluar të kuptojë atë që këndohet.

Murillo dhe Manaj janë dy lojtarë të rinj të Interit, të cilët konsiderohen e ardhmja e klubit zikaltër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krijohet Agjencia e Shërbimeve të Sportit, merr në administrim terrenet sportive, asistencë për federatat dhe ekipet
Ndërhyrja brutale, mbrojtësi i Vllaznisë shkon në gjendje kome në spital »
Article Logic
Execution time: 0.021733999252319
array(1) { ["section"]=> string(90) "mbrojtesi-i-njohur-i-interit-degjon-ne-makine-kuq-e-zi-shihni-kush-ia-sugjeroi-video-33554" }