Mbyllen shkollat në Tiranë, nxënësit reklamojnë faqe pornografike para mësuesve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 20-06-2015 Mbyllen shkollat në Tiranë, nxënësit reklamojnë faqe pornografike para mësuesve Foto qe qarkullon ne internet ku ne derrasen e zeze eshte shkruar reklamimi i faqes pornografike

Dhe në fund të sezonit shkollor, nxënësve shqiptarë u shkon mendja vetëm për keq. 

Kjo foto është bërë në një prej gjimnazeve në kryeqytet. Dhe teksa mësuesit janë duke dhënë mesazhet e fundit përpara mbylljes së këtij sezoni, nxënësit kanë reklamuar në dërrasën e zezë një faqe pornografike në internet.

Sigurisht nuk u ka shkuar mendja mësuesve se çfarë është ajo faqe e reklamuar, por nxënësit, kanë filluar të bëjnë humor në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067598819732666
array(1) { ["section"]=> string(84) "mbyllen-shkollat-ne-tirane-nxenesit-reklamojne-faqe-pornografike-para-mesuesve-14090" }