Policia zbulon fabrikën që falsifikonte fanellat e kombëtareve

Publikuar tek: sport, më 13:44 02-07-2016 Policia zbulon fabrikën që falsifikonte fanellat e kombëtareve

Një fabrikë e cila furnizonte tregun me fanella të falsifikuara të klubeve kombëtare është zbuluar nga policia Italiane në Bergamo.

Gjatë kohëve të fundit kjo fabrikë kishte prodhuar një sasi të konsiderueshme fanellash, mes të cilave dhe të Shqipërisë.

Policia ka konfirmuar arrestimin e dy shtetasve Italianë të cilët administronin këtë fabrikë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trajneri italian i Partizanit e ‘’mbyt’’ me gafa, gazetarët hapin sytë
Finalja e parakohshme, bastet favorizojnë gjermanët »
Article Logic
Execution time: 0.022814035415649
array(1) { ["section"]=> string(60) "mbyllet-fabrika-qe-falsifikonte-fanellat-e-kombetareve-45304" }