Mbyllet gjithçka në Beograd, Skënderbeu humbet dhe shkon në vend të fundit

Publikuar tek: barometri, më 08:24 03-11-2017 Mbyllet gjithçka në Beograd, Skënderbeu humbet dhe shkon në vend të fundit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02344799041748
array(1) { ["section"]=> string(79) "mbyllet-gjithcka-ne-beograd-skenderbeu-humbet-dhe-shkon-ne-vend-te-fundit-98174" }