Publikuar tek: sport, më 18:56 27-11-2017 Mbyllet pjesa e parë në “Selman Stërmasi”, Partizani dhe Skënderbeu ndalojnë në barazim

Është mbyllur pjesa e parë e supersfidës së kësaj në kampionatin shqiptar mes Partizanit dhe Skënderbeut.

Ndeshja në “Selman Stërmasi” pavarësisht rasteve që nuk kanë munguar nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola.

Në këto 45 minuta të para të ndeshjes, Partizani është shfaqur disi më i rezikshëm, por edhe nga ana e Skënderbeut nuk kanë munguar tentativat për të gjetur rrugën e rrjetës.

Partizanit iu anullua dhe një gol i Prognit që ishte në pozicion të parregullt sipas arbitrave.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, Gianni de Biasi shkarkohet si trajner i Alaves, zbulohet arsyeja e fortë
Dështoi në Spanjë, De Biazi tregon pengun e vetëm që i mbeti pas largimit nga Alaves »
Execution time: 0.017246961593628
array(1) { ["section"]=> string(91) "mbyllet-pjesa-e-pare-ne-selman-stermasi-partizani-dhe-skenderbeu-ndalojne-ne-barazim-100975" }