Mbytja e plazhistit nga Kosova, spitali i Lezhës përplaset me Policinë: Ja çfarë ndodhi

Publikuar tek: aktualitet, më 20:03 09-08-2018 Mbytja e plazhistit nga Kosova, spitali i Lezhës përplaset me Policinë: Ja çfarë ndodhi

Spitali i Lezhës ka reaguar në lidhje me vdekjen e një pushuesi nga Kosova në plazhin “Rana e Hedhun”.

Spitali, ndryshe nga policia pretendon se 62-vjeçari nga Kosova ka mbërritur i pajetë në spital, ndryshe nga sa raportoi policia në njoftimin paraprak.

Sipas policisë “rreth orës 13:25 shtetasi E.J. 62 vjeç, banues në Kosovë, ka rrezikuar të mbytet dhe më pas në gjendje të rëndë shëndetësore është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës ku edhe ka ndërruar jetë”.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vetëvritet një person në Durrës, hidhet nga kati i pestë
Organizata Botërore e Sindromës Down i jep çmimin e vitit deputetit të PD »
Article Logic
Execution time: 0.024008989334106
array(1) { ["section"]=> string(92) "mbytja-e-plazhistit-nga-kosova-spitali-i-lezhes-perplaset-me-policine-ja-cfare-ndodhi-130636" }