Me atlete të bardha në Londër? Por shikoni çfarë ka veshur Rama në Bruksel (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:21 11-07-2018 Me atlete të bardha në Londër? Por shikoni çfarë ka veshur Rama në Bruksel (FOTO)

Kryeministri Edi Rama, ose ka marrë disa palë këpucë me vete, ose ka ndaluar diku në Londër për të blerë një palë të reja.

Nga samiti në samit, Rama ka zgjedhur të kalojë nga atletet e bardha te këpucët serioze.

Atletet e Ramës në samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër tërhoqën edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare si BBC.

rfth4r5u45uhj5jughj.jpg

Rama në samitin e Ballkanit Perëndimor dje në Londër, me atlete të bardha

Gjiganti mediatik i Britanisë së Madhe ironizoi kryeministrin shqiptar përmes nëj video ku thuhej se “mund t’i ketë harruar këpucët”.

wer34ftr34gte4gsdf.jpg

Rama në Samitin e NATO-s, sot në Bruksel

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari publikon foton: Bëni diçka urgjent, kjo breshkë sapo doli në Orikum dhe u vodh nga kjo makinë (TARGAT)
Rama ndjek ndeshjen me liderët botërorë, NGUSHËLLON Theresa May me dorën në shpatull, ja BATUTA që lëshoi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014662027359009
array(1) { ["section"]=> string(85) "me-atlete-te-bardha-ne-londer-por-shikoni-cfare-ka-veshur-rama-ne-bruksel-foto-127582" }