Me barkun e rrumbullakosur, gjoksin jashtë dhe pa grim, ja si tha mirëmëngjes këngëtarja shqiptare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:29 16-04-2018 Me barkun e rrumbullakosur, gjoksin jashtë dhe pa grim, ja si tha mirëmëngjes këngëtarja shqiptare (FOTO)

Muajt e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Fill pas martesës me milionerin maqedonas disa vite më ta madh se ajo Serjozha Markov, Adelina Tahiri është mjaft e komentuar.

Ndërsa këngëtarja është në pritjen e ëmbël, vazhdimisht ndan me miqtë foto nga përditshmëria e saj. E njëjta gjë ka ndodhur edhe mëngjesin e sotëm. Adelina ka publikuar foto në Instagram ku shfaqet me barkun e rrubulllakosur, ndërsa gjoksin e ka të zbuluar.

Po ashtu vihet re se këngëtarja nuk ka bërë make up.

-640-0-5ad467e428de2.jpg

-640-0-5ad467db5de87.jpg

adelina-3-780x439.png

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një mrekulli shpëton nga kanceri vogëlushin 8-vjeçar, rrëfimi prekës i së ëmës: Djali më pyeste si është qielli atje lart
Transformohet Çiljeta Xhilaga, me këtë pamje kthehet pas në kohë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.028861999511719
array(1) { ["section"]=> string(108) "me-barkun-e-rrumbullakosur-gjoksin-jashte-dhe-pa-grim-ja-si-tha-miremengjes-kengetarja-shqiptare-foto-117059" }