Me bindje të ndryshme partiake, si u bën bashkë mbrëmë gratë e politikanëve (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:41 07-12-2017 Me bindje të ndryshme partiake, si u bën bashkë mbrëmë gratë e politikanëve (Foto)

Në shumë raste politika bën që personalitetet e ndryshme në vend të kenë edhe polemika mes vete.

Por edhe pse ndajnë bindje të ndryshme politike, gratë kosovare në përgjithësi janë shumë përkrahëse për njëra-tjetrën si dhe shumë të këndshme kur bëhen bashkë, shkruan Indeksonline. 

E sonte në një ndejë të veçantë janë bërë bashkë bashkëshortja e kryeministrit të vendit, Anita Haradinaj-Muçaj si dhe bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj, deputetja e PDK-së, Blerta Deliu, më pas asamblesitja e komunës së Prishtinës, Vlora Dumoshi, dhe disa gra të tjera.

Siç duket në fund të fundit politika është çështje tjetër, “muhabeti” i mirë gjithashtu diçka tjetër. E festat e fundvitit i mblodhën edhe sonte bashkë.

 24312744_1812009565537083_8816638679665387165_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014862060546875
array(1) { ["section"]=> string(86) "me-bindje-te-ndryshme-partiake-si-u-ben-bashke-mbreme-grate-e-politikaneve-foto-102249" }