Me çfarë merret Nasip Naço pas dorëheqjes si ministër Drejtësie? (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 14:48 06-01-2016 Me çfarë merret Nasip Naço pas dorëheqjes si ministër Drejtësie? (FOTO)

Nasip Naço, i dorëzoi detyrën ministrit aktual të Drejtësisë Ylli Manjanit por këto ditë që nuk punon në Ministri ai ka menduar të bëjë disa aktivitete shumë më relaksuese.

Sot ai ka qenë në Berat, ku ka marrë pjesë në ceremoninë e besimtarëve ortodoksë, në hedhjen e kryqit në Osum, me rastin e Ditës së Ujit të Bekuar.

Në foto Naço shfaqet pranë klerikut dhe djalit që e ka gjetur kryqin në Osum. Fotoja është shkrepur nga Hektor Pustina.

nasipnacoujibekuar

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një gabim i ministrit të Financave Cani i bën punët lëmsh, gazetarët nisin sulmin të indinjuar
PD denoncon, Fuga përgjigjet për Skavicën »
Article Logic
Execution time: 0.021050930023193
array(1) { ["section"]=> string(74) "me-cfare-merret-nasip-naco-pas-doreheqjes-si-minister-drejtesie-foto-29288" }