Me çifteli dhe këngë, Meta uron festat e fundvitit për shqiptarët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:03 30-12-2017 Me çifteli dhe këngë, Meta uron festat e fundvitit për shqiptarët (FOTO)

Presidenti Meta ka dalë nga kostumi zyrtar mbrëmjen e sotme.

Në një moment, ai ka marrë çiftelinë  dhe ka nisur të këndëojë.

Kënga e Ilir Metës në fakt ishte një urim për festat e fundvitit drejtuar shqiptarëve.

Meta tha se nuk e di se sa mirë e këndoi këngën, por për tekstin u shpreh i sigurt që është i duhuri.

Screenshot_37.jpg

Screenshot_38.jpgScreenshot_36.jpg

Screenshot_34.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023663997650146
array(1) { ["section"]=> string(76) "me-cifteli-dhe-kenge-meta-uron-festat-e-fundvitit-per-shqiptaret-foto-104980" }