'Më çmendëtttt', Alba Hoxha tregon të vërtetën e marrëdhënies së saj me Albi Nakon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 12-01-2019 'Më çmendëtttt', Alba Hoxha tregon të vërtetën e marrëdhënies së saj me Albi Nakon

Prej shumë kohësh është përfolur se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Mirëpo, edhe pse ata e mohojnë pak ditë më parë u përfol  se ata ishin bashkë me pushime në Brezovicë.

Alba ka hedhur një status në ‘Instastory’ ku ka treguar se është beqare. Ndërsa disa orë më parë, balerina e njohur ka publikuar një foto pranë oxhakut ku shkruan: Ngrohtë vetëm pranë oxhakut.

Por një fans siç duket e ka bezdisur duke i komentuar: Edhe Albit.

'Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendëtttt', i përgjigjet Alba e inatosur.

 

oxhak.jpg

kla.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14993691444397
array(1) { ["section"]=> string(86) "me-cmendetttt-alba-hoxha-tregon-te-verteten-e-marredhenies-se-saj-me-albi-nakon-148466" }