Më e bukura që mund të lexoni sot nga ndeshja Itali- Shqipëri, gazetarja italiane pyet tifozët...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:10 24-03-2017 Më e bukura që mund të lexoni sot nga ndeshja Itali- Shqipëri, gazetarja italiane pyet tifozët...

Një batutë çlodhëse kjo e Ilir Metajt pak para ndeshjes së shumëpritur Itali-Shqipëri që do të luhet sonte në orë 20:45 në Palermo. Një gazetare italiane që ndalon dy të rinj dhe i pyet se për kë do bëjnë tifo.

“Palermo. 

Gazetarja italiane ndalon dy te rinj ne rruge dhe ndersa zgjat mikrofonin, i pyet :
- Ne Palermo jetojne shume arbereshe qe do te bejne tifo per Shqiperine. Ju per ke do te beni tifo sot, per Italine apo Shqiperine ?
Ata i ngulen syte :
- Cosa nostra !”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006972074508667
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-e-bukura-qe-mund-te-lexoni-sot-nga-ndeshja-itali-shqiperi-gazetarja-italiane-pyet-tifozet-72996" }