ME EMRA, gazetari tregon 4 klanet mafioze shqiptare: Ja ku i kanë të punësuar njerëzit e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:18 04-10-2017 ME EMRA, gazetari tregon 4 klanet mafioze shqiptare: Ja ku i kanë të punësuar njerëzit e tyre

Gazetari Basir Çollaku, "hedh dritë" mbi deklaratën e ambasadorit amerikan Donald Lu i cili tha se katër klane mafioze drejtojnë 20 familje kriminale shqiptare.

“Kapo”, “Hoxha”, “Shehu” dhe “Alia”, a janë mafiozë këta?” pyet retorikisht Çollaku thotë se njerëzit e tyre janë në trafiqe, kontrabandë, Kuvend etj.

REAGIMI I  PLOTË I BASIR ÇOLLLAKUT:

Ne Shqiperi kater klane prej 75 vitesh jane e vazhdojne, jane klanet, "Kapo", "Hoxha", "Shehu", "Alia"..a jane mafioze kta..!?!? Sigurisht, se nuk kane lene kend tjeter te beje asnje lloje "pune" ..te tjeret jane familje dhe ushtare..a perputhen me hulumtimet amerikane!?!?! se di...!!!

Kane njerezit e tyre ne..
Trafiqe
Kontrabande
Korrupsion
Koncensione
Biznese
Pronat..
Kuvend
Qeveri
Drejtesi
Administrate
Media
Ojf
Etj etj...

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021410942077637
array(1) { ["section"]=> string(97) "me-emra-gazetari-tregon-4-klanet-mafioze-shqiptare-ja-ku-i-kane-te-punesuar-njerezit-e-tyre-94671" }