Me fitoren historike, këngë mahnitëse e David Guettas: Kjo është për ty Shqipëri!

Publikuar tek: sport, më 06:26 20-06-2016

Me fitoren historike, kjo është kënga mahnitëse e David Gettas dhe Zara Larsson për ekipin tonë kombëtar.

''Kjo është për ty Shqipëri!'', një këngë mahnitëse dhe plot emocion, ku spikat shqiponja dykrenare, Balaj, Mavraj, Cana, De Biasi dhe plot tifozë ''të çmendur'' në shkallët e stadiumeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto sa njëmijë fjalë: Ndihmësi i De Biasit, Paolo Tramezzani feston kështu
Urdhri i beftë i Gianni de Biasit dje pas fitores, kundërshton kreun e FSHF-së Armando Dukën »
Article Logic
Execution time: 0.022074222564697
array(1) { ["section"]=> string(84) "me-fitoren-historike-kenge-mahnitese-e-david-guettas-kjo-eshte-per-ty-shqiperi-44034" }