Me flokë pa flokë është përsëri kjo kokë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:26 11-07-2016 Me flokë pa flokë është përsëri kjo kokë

Aurela Gaçe ka eksperimentuar disa herë me flokët e saj. Ajo ka bërë një krahasim të look-ut  ndër vite ku shkruan “Me flokë pa flokë është përsëri kjo kokë”.

Fotoja e parë është bërë në vitin 1998 ku këngëtarja ka qenë pa flokë, ndërsa fotoja e dytë në vitin 2000 me flokë pakëz më të gjata.  Sipas saj edhe pse femrat mund të ndryshojnë disa herë pamjen e tyre, ata sërish mbeten i njëjti person.

aurela_gace.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cristiano kërkon të fotografohet me kupën, por harron një detaj (FOTO)
Qytetarit i ra të fiktë dhe policia bashkiake i erdhi në ndihmë? Gazetari: Ja si u montua e gjithë ngjarja »
Article Logic
Execution time: 0.02280592918396
array(1) { ["section"]=> string(46) "me-floke-pa-floke-eshte-perseri-kjo-koke-46218" }