Me flokë të pakrehur dhe pa make up, aktorja e humorit shfaqet si rrallë herë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 15-05-2018 Me flokë të pakrehur dhe pa make up, aktorja e humorit shfaqet si rrallë herë Anna Lika

Ajo është një ndër aktoret e humorit më të preferuara të momentit, ndërkohë që bukuria e saj duket se sa vjen e shtohet pas çdo roli të ri.

Bëhet fjalë për Annais Likën ose Annën siç e njohim të gjithë, teksa kësaj here ajo është shfaqur me anë të një postimi në Instastory ndryshe.

Me flokë natyralë të pakrehur dhe pa make up, Anna përsëri na ka vërtetuar që truket në tualet nuk përcaktojnë bukurinë e një njeriu.

Epo bukuria e saj është e trashëgueshme nga tezet atëherë.

anais.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flor Mumajesi si kurrë më parë, bën DEDIKIM DASHURIE: Si ndaloi bota atë natë, e mban mend kur më the të dua.. (E PLOTË)
Aktorja thyen rregullat e TAPETIT TË KUQ, këmbëzbathur në Festivalin e Kanës »
Article Logic
Execution time: 0.015959978103638
array(1) { ["section"]=> string(83) "me-floke-te-pakrehur-dhe-pa-make-up-aktorja-e-humorit-shfaqet-si-rralle-here-120866" }