‘Me gocat…’, Ermal Mamaqi poston foton e ëmbël

Publikuar tek: barometri, më 09:02 31-03-2018 ‘Me gocat…’, Ermal Mamaqi poston foton e ëmbël

Ermal Mamaqi

Aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska pak kohë më parë u bënë prindër për herë të dytë, ndërkohë që kanë zgjedhur t’i gëzohen rrezeve të para të diellit të pranverës.

Me anë të një postimi në Instagram, Mamaqi ka treguar është një baba dhe bashkëshort i përkushtuar, duke nxjerrë për shëtitje vajzën dhe Amin.

“Me gocat…”- ka shkruar Ermal Mamaqi në postimin e tij, i cili ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035701990127563
array(1) { ["section"]=> string(49) "me-gocat-ermal-mamaqi-poston-foton-e-embel-115137" }