Më i bukuri që ka parë ndonjëherë Adrola Dushi, e zbulon vetë... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 01-07-2016 Më i bukuri që ka parë ndonjëherë Adrola Dushi, e zbulon vetë... (FOTO)

Është padyshim biri i saj Troi...

Simboli i bukurisë shqiptare, Adrola Dushi është nënë e këtij fëmije të mrekullueshëm që është bërë shpejt i dashur edhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

“Sytë e mi s’kanë parë njeri më të bukur. Djali im. Gjithçkaja ime”, shkruan Adrola që ka edhe dashurinë e madhe të publikut për të qenit jo vetëm e bukur por edhe e thjeshtë dhe e zgjuar.

adrola.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028004884719849
array(1) { ["section"]=> string(71) "me-i-bukuri-qe-ka-pare-ndonjehere-adrola-dushi-e-zbulon-vete-foto-45145" }