“Më jep paratë që kam borxh ose do më vrasin”, Erik Fullani i kërkon ndihmë të ëmës por përgjigja e saj është jashtë çdo parashikimi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:37 01-04-2017 “Më jep paratë që kam borxh ose do më vrasin”, Erik Fullani i kërkon ndihmë të ëmës por përgjigja e saj është jashtë çdo parashikimi

Djali i ish-guvrnatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Erik Fullani i njohur ndryshe si “Insta Boy” i ka bërë një shaka të hidhur mamasë së tij Ardiana Fullanit për 1 prillin.

Ai i thotë asaj se i duhen para që të shlyejë një borxh ose përndryshe do e vrasin. Por bie në sy përgjigja që i jep e ëma. Ariana Fullani i thotë të birit se nuk do ia japë ato para dhe se për situatën në të cilën ndodhet, duhej të kishte menduar më parë.

Ja biseda publikuar nga Eriku:

erik.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028393030166626
array(1) { ["section"]=> string(135) "me-jep-parate-qe-kam-borxh-ose-do-me-vrasin-erik-fullani-i-kerkon-ndihme-te-emes-por-pergjigja-e-saj-eshte-jashte-cdo-parashikimi-73788" }