Me kapele në kokë, Bashën ashtu siç nuk e keni parë, ja ndeshja që ndoqi kryedemokrati (FOTOT)  

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:45 11-06-2018 Me kapele në kokë, Bashën ashtu siç nuk e keni parë, ja ndeshja që ndoqi kryedemokrati (FOTOT)  

Kreu i PD, Lulzim Basha ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim duke bllokuar foltoren e Kuvendit kohët e fundit, këtë herë është shfaqur duke ndjekur një ndeshje futbolli.

Mbrëmjen e djeshme të rinjtë e FRPD kanë zhvilluar finalen e ndeshjeve të futbollit të organizuara nga këta të fundit mbrëmjen e djeshme. Ndërsa kreu i PD i ka ndjekur nga afër.

“Mbrëmjen e djeshme duke ndjekur bashkë me djemtë dhe vajzat e Tiranës, finalen e kampionatit të futbollit të familjes më të madhe rinore, FRPD’, shkruan Basha teksa publikon fotot.

34962830_1910845208966651_7245437754782253056_n.jpg

34984975_1910845275633311_1665296263907639296_n.jpg

35072626_1910845322299973_9130628617598926848_n.jpg

34985137_1910845455633293_2622879108249419776_n.jpg

34963387_1910845562299949_4560036060280651776_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori i dashur i Portokalli prezanton familjen, ja ku e kaluan fundjavën
E diela e ambsadorëve, mblidhen dhe bëjnë kokteile në hotelin luksoz »
Article Logic
Execution time: 0.020251035690308
array(1) { ["section"]=> string(97) "me-kapele-ne-koke-bashen-ashtu-sic-nuk-e-keni-pare-ja-ndeshja-qe-ndoqi-kryedemokrati-fotot-123950" }