“Me kaq para kishe ndihmuar një familje të varfër”, kryeministri Rama i përvishet komentuesit në facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:14 18-04-2017 “Me kaq para kishe ndihmuar një familje të varfër”, kryeministri Rama i përvishet komentuesit në facebook

Kryeministri Edi Rama ka përsëritur thirrjen për të rinjtë e të rejat, për të propozuar një këngë që do të shërbejë në fushatën elektorale të Partisë Socialiste.

“Vazhdoni aplikoni, ka plot propozime interesante po ka ende kohë për plot të tjera Forca! Na duhet nje supermuzikë në rrugën drejt Fitores 2017”, shkruan Rama, por nuk ka vonuar dhe kanë ardhur dhe komentet që kanë provokuar kryeministrin.

“Une Z. Kryeminister te sygjeroj qe me leket qe keni harxhuar per kete aplikacionin te kishe ndihmuar nje familje ne nevoje se per muzik skemi nevojë”, shkruan një komentues, ndërsa menjëherë u përgjigj Rama dhe i shkruan:

Cfare lekesh kemi harxhuar o Leo o te marrsha te keqen e mendjes?”.

 

 ram.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02599310874939
array(1) { ["section"]=> string(108) "me-kaq-para-kishe-ndihmuar-nje-familje-te-varfer-kryeministri-rama-i-pervishet-komentuesit-ne-facebook-75552" }