Me kë e ka inatin Erion Kristo?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 30-04-2015 Me kë e ka inatin Erion Kristo? Erion Kristo dhe Eni Çobani

Gazetari dhe pedagogu Erion Kristo ka shpërndarë një foto ku ka dalë në krah të juristes Eni Çobani, ose e njohur ndryshe si zonja Eni e Shihemi në Gjyq”.

Ata duken miqësorë e të qeshur me njëri-tjetrin teksa si mbishkrim për foton kanë shkruar: “Për inatin tuaj”. Sigurisht, pas kësaj komentet e miqve të Kristos kanë vërshuar. Ata përveçse i kanë komplimentuar kolegët janë kapur me “inatin” e Kristos.

 “Zoti ta shtoft inatin”, “Lere inatin, të gjesh rehatin”, “Jo për inatin tonë por për qejfin tonë”, shkruajnë ata përmes humorit.

Tani mbetet vetëm që Erion kristo të na sqarojë se me kë e ka inatin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066399574279785
array(1) { ["section"]=> string(36) "me-ke-e-ka-inatin-erion-kristo-10050" }