Me kë shkon në palestër zëdhënësja e Berishës, shumë...s’do ta besojnë!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:49 29-11-2017 Me kë shkon në palestër zëdhënësja e Berishës, shumë...s’do ta besojnë!

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar një foto pas palestre në ashensor.

Dhe e gjeni dot se me kë është në ashensor Erla Mëhilli? Me ish-deputeten e djathtë Majlinda Bregu, figura polemike dhe kundërshtarja e hapur e Bashës i cili e la jashtë listave të 25 qershorit, bashkë me shumë kritikë të tjerë.

Megjithatë Erla dhe Majlinda duket se janë në harmoni të plotë. Stërviten në palestër, ngjiten bashkë në ashensor, dhe ja...shkrepin ndonjë “selfie”.

me.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-deputeti sot ka festën e madhe: Më 29 nëntor lindi në maternitet i vetmi mashkull pas 8 femrave
Rama e ironizoi keq në Kuvend, ja me çfarë po merret tani Rajmonda Bulku »
Article Logic
Execution time: 0.058325052261353
array(1) { ["section"]=> string(74) "me-ke-shkon-ne-palester-zedhenesja-e-berishes-shume-s-do-ta-besojne-101215" }