Me kostumin zyrtar të KOMBETARES, Presidenti i ri i FSHF mediton: Sheh detin dhe shiun që bie

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 07-02-2018 Me kostumin zyrtar të KOMBETARES, Presidenti i ri i FSHF mediton: Sheh detin dhe shiun që bie

Duket se ka kaluar jo pa emocion edhe nga ana e vetë Armando Dukës zgjedhja në krye të institucionit të futbollit në mandatin e tij të pestë.

Pasi ka takuar pjesën më të madhe të delegatëve që votuan, Duka ka shfrytëzuar rastin të dalë në dritaren e hotel Adriatik në Durrës, ku duket koha e keqe dhe shiu i madh që bie jashtë, si dhe deti i egërsuar.

Me buzëqeshje në fytyrë, në votimin e parë ku pati një konkurrent të fortë që mori mbi 20 vota si Bashkim Fino, Duka shihet në një moment reflektimi, raporton newsbomb.al.

 

duka-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021370887756348
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-kostumin-zyrtar-te-kombetares-presidenti-i-ri-i-fshf-mediton-sheh-detin-dhe-shiun-qe-bie-109458" }