“Më mallkoi Hoxhë Omeri”, Valerit i grisen pantallonat “Live” në emision (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 18-09-2016 “Më mallkoi Hoxhë Omeri”, Valerit i grisen pantallonat “Live” në emision (Video)

Ish-banorin e Big Brother Valter Kolnikajn, mesa duket “fati i zi” e ndjek nga pas. Mbrëmjen e kaluar, ai dhe Sara Kapo iu bashkuan panelit të opinionistëve në sezonin e ri të emisionit “Talk Show Magazine” në Top Channel.

Por, në një moment kur Alban Dudushi fton të gjithë të pranishmit të bëjnë kërcimin “tëerk”, duket se fati nuk ka qenë me Valerin. Kjo pasi atij i grisen pantallonat që në momentin e parë kur ulet të bëjë kërcimin.

Në një postim në “Facebook” Valeri ia vë fajin Hoxhë Omer Bajramit, i cili gjithashtu ishte i pranishëm në studio.

“A thua më 'mallkoi' hoxhë Omer Bajrami mbrëmë në Top Show? Hahahahaha. Se herën e kaluar ishte TUNA” – shkruan ai.

Kjo nuk është hera e parë që Valerit i grisen pantallonat live. Kjo ka ndodhur edhe në një episod të konkursit të kërcimit “Dancing ëith the Stars”, vitin e kaluar. Për incidentin e kaluar Valteri ia hedh fajin Tunës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074179172515869
array(1) { ["section"]=> string(79) "me-mallkoi-hoxhe-omeri-valerit-i-grisen-pantallonat-live-ne-emision-video-53300" }