“Me mikun tim të vjetër”, Basha si kaubojs në ceremoninë e pavarësisë së SHBA-ve

Publikuar tek: barometri, më 07:34 30-06-2018 “Me mikun tim të vjetër”, Basha si kaubojs në ceremoninë e pavarësisë së SHBA-ve

Kryedemokrati Basha është mbrëmjen e sotme i ftuar në ceremoninë e pavarësisë së SHBA-ve e organizuar nga Ambasada Amerikane në Pallatin e Brigadave, teksa ka postuar një foto me një mik të vjetër.

 

“Në festën për Pavarësinë e Amerikës, me mikun tim të vjetër Steve Bennett”, ka shkruar Basha në llogarinë e tij në Instagram, teksa shihet se ka veshur një kapele tipike kaubojsash.

Lulzim Basha i është përshtatur festës për pavarësinë e SHBA dhe me pamje kaubojsash ka pozuar me ish-drejtorin e shkollës së policisë së Kosovës në Teksas. Basha është njohur me Steve Bennett kur të dy punonin në Kosovë pas çlirimit të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026925086975098
array(1) { ["section"]=> string(84) "me-mikun-tim-te-vjeter-basha-si-kaubojs-ne-ceremonine-e-pavaresise-se-shba-ve-126240" }